
Sirius Fur Ring
Opis
Sirius Fur Ring
Szarpak ze strefą sztucznego futerka z amortyzatorem w kształcie obręczy w rozmiarze M. Nietypowy kształt zabawki zapewnia bardzo wygodny chwyt podczas zabawy w przeciąganie. Przy mniej doświadczonych psach...trzeba jedna uważać na ręce ;)
Do zabawki można zamówić również dodatkową taśmę z rączką z jednej strony i pętelką z drugiej do przedłużenia rączki w zabawce. To dobre rozwiązanie w przypadku nieśmiałych psów i szczeniąt na początku pracy nad zabawą zabawką.
Zabawki z naturalnym futrem, dzięki swojej strukturze i zapachowi wyzwalają w psach wielkie emocje. Psy je kochają, więc należy wyjątkowo uważać, żeby nie bawiły się nimi same. Końce futerka są zabezpieczone dodatkowym obszyciem, jednak futro prowokuje do rozszarpywania i wyciągania włosia. Jeśli pozwolimy psu na samodzielną zabawę, znacząco skróci to czas jej przydatności do użycia.
Rozmiar M
przeznaczony dla większych i średnich psów
Całkowita długość zabawki (ring): 60 cm
Długość amortyzatora: 34 cm
Długość futerka : ok 26 cm
Szerokość futerka owcy : 3 cm
Opcjonalne przedłużenie - dodatowa taśma z rączką: 14
Czyszczenie:
Można śmiało prać w pralce w 30 stopniach
Uwaga!
Zabawka nie nadaje się do żucia! Zawsze po skończonej zabawie chowaj ją w miejscu niedostępnym dla psa. Nigdy nie pozostawiaj psa sam na sam z zabawkami, które nie są do tego przeznaczone, mając na uwadze jego bezpieczeństwo.